Aşk Bir Hayal,Papatyam,Melekler Korusun,Sakarya Fırat,Arka Sokaklar,Geniş Aile,Ezel,Türk Malı,Cuma'ya Kalsa,Aşk-ı Memnu,Yaprak Dökümü,Hanımın Çiftliği,Kurtlar Vadisi Pusu,Aşk ve Ceza,Kalp Ağrısı,Gönülçelen,Samanyolu ve Adanalı Tüm Bölümleri Eklenmiştir.Diğer Eksikler En Kısa Sürede Tamamlanacaktır.İyi Seyirler..

Hanımın Çiftliği 24.Bölüm İzleMuzaffer vuruluyor

Düşmanı ve sevmeyeni çok olan Muzaffer, silahlı saldırıya uğruyor.

Halide, çiftlikten ayrılmıştır. Bu gidiş, başta Muzaffer olmak üzere
herkesi şoke etmiştir. Artık Halide, her türlü zorluğa göğüs gererek Kemal ile hayata sıfırdan bir başlangıç yapmaya hazırlanmaktadır.
Cemşir ile Hamza’yı çiftlikten kovan Güllü, hiç vakit kaybetmeden Reşit ile Hacer’i çiftliğe çağırır. Artık çiftçi başı ve Güllü’nün sağ kolu Reşit’tir.
Ama Güllü, yaşanılan tüm bu olayların ortasında bile her şeyi ve herkesi büyük bir dengede tutmaktadır. Ne çiftliktekiler, ne de Reşit ile Hacer, Güllü’den yüz bulamamaktadır.
Muzaffer’in, Zaloğlu’na hakkı olan tarlayı vermesi Güllü’yü çok sinirlendirir. Bu durum Güllü ile Muzaffer arasında gerginliğe yol açar.
Bazılarının Muzaffer’e karşı kini, bazılarının ise kırgınlıkları vardır. Ama hissedilen duygu ne olursa olsun tek bir gerçek vardır. Muzaffer’in düşmanı ve sevmeyeni çoktur. Peki şimdi, Muzaffer’e doğrultulan silah kimin elindedir?
0 yorum:

Yorum Gönder 

Dizi İzle,Canlı Dizi,Diziizle,Dizi İzleme,Dizi Seyret,Bedava Dizi İzle, Copyright © 2010 LKart Theme is Designed by Lasantha